Kalendář akcí


  • Platba příspěvky FAČR (viz. email) do 27.1. 2018

Děkuji, M.V. 

LEDEN 2018

23.1. 2018 - TJ - Gymnastika (tělocvična 33. ZŠ)

16:00-17:30

24.1. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ

- po TJ individuál 16:15-16:45

14:30-16:15

26.1. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ  
- strečink N. Soukupová

14:30-16:15

27.1. 2018 - halový turnaj U13

- adresa: Ke Stadionu 1385/1, Hořovice

- doprava: vlastní

- sraz: 8:30 v šatně

- nominace(4+1): Haas, Gaszczyk, Hašek, Horváth Si+Se, Krištofovič, Kulišan, Trojan, Vilímek

09:00-13:00

29.1. 2018 - PU FCVP U13 - Příbram U13

- adresa: UMT 33. ZŠ 

- sraz v šatně: 15:45
- nominace(7+1):

- poznámka: nenominovaní hráči absolvují TJ s U12

16:30-18:30

30.1. 2018 - TJ Atletika (UMT 33. ZŠ)

16:00-17:30

31.1. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

14:30-16:15

ÚNOR 2018

2.2. 2018 - Pololetní prázdniny - volno

info časem 

3.2. 2018 PU FCVP U13 - Most U13

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň

- sraz v šatně: 12:55

- nominace (10+1):

13:45-15:15

5.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

15:45-17:30

6.2. 2018 - TJ Gymnastika (tělocvična 33. ZŠ)

16:00-17:30

7.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

14:30-16:15

9.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

14:30-16:15

11.2. 2018 - PU FCVP U13 - Táborsko U14

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň 

- sraz v šatně: 10:15

- nominace(11v11): 


11:00-13:00

12.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

- po TJ info schůzka rodičů 

15:45-17:30

13.2. 2018 - TJ Atletika (UMT 33. ZŠ)

16:00-17:30

14.2. 2018 - PU FCVP U13 - Bohemians 1905 U13

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace (7+1):

info časem

16.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ

14:30-16:15

18.2. 2018 - PU Sparta Praha - FCVP U13

- adresa: Praha (info časem)
- sraz v šatně:12:10
- nominace(8+1):

13:00-15:00

19.2.-25.2. 2018 Jarní prázdniny (Plzeň)

- volno, dú bude zadáno

info časem

25.2.-2.3. 2018 Lyžařský kurz 33. ZŠ
- účast:
6.A: Hašek, Suchý, Trojan, Petr
7.B: Gadač, Vilímek, Fremr, Soupír

info časem

26.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

15:45-17:30

27.2. 2018 - TJ (info časem)

16:00-17:30

28.2. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

14:30-16:15

BŘEZEN 2018

4.3. 2018 - PU FCVP U13 - Sokolov U13

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň 

- sraz v šatně: 10:10

- nominace (7+1):

11:00-13:00 

5.3. 2018 - zdravotní prohlídky MUDr. Beranová

- bližší info na schůzce rodičů 12.2.2018

- adresa:

- hráči: 

9:00-11:00

5.3. 2018 - zdravotní prohlídky MUDr. Beranová

- bližší info na schůzce rodičů 12.2.2018

- adresa:

- hráči: 

11:00-13:00

5.3. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ 

15:45-17:15

6.3. 2018 - zdravotní prohlídky MUDr. Beranová

- bližší info na schůzce rodičů 12.2.2018

- adresa:

- hráči: 

9:00-11:00

6.3. 2018 - zdravotní prohlídky MUDr. Beranová

- bližší info na schůzce rodičů 12.2.2018

- adresa:

- hráči: 

11:00-13:00

6.3. 2018 - TJ info časem 

16:00-17:30

11.3. 2018 - PU FCVP U13 - Sparta Praha U13

- adresa: UMT 33. ZŠ

- sraz v šatně: 10:10
- nominace (10+1):

11:00-13:00

12.3.-15.3. 2018 - zimní soustředění Zruč

- info časem

info časem

17.-18.3. 2018 - VOLNÝ VÍKEND 

info časem

20.3. 2018 - PU Dukla Praha U13 - FCVP U13

- adresa: Praha 

- sraz v šatně:
- doprava:

- nominace (2x7+1): 

info časem

25.3. 2018 MU FCVP U13 - SK D. Č. Budějovice

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:

15:00-17:00

29.3.-2.4. 2018 Velikonoční prázdniny 

info časem

DUBEN 2018

1.4. 2018 MU SK Petřín Plzeň - FCVP U13 

- adresa:

- sraz v šatně:

- nominace:

16:30-18:30

4.4. 2018 - TJ UMT 33. ZŠ - motorické testy

- info čase 

info časem

8.4. 2018 MU FCVP U13 - SKP Č. Budějovice U13

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace: 

16:30-18:30

9.-10.4. 2018 MKS U13 - Plzeňský - Středočeský

- info: Plzeň

- sraz:

- nominace: 

info časem

15.4. 2018 MU Tempo Praha U13 - FCVP U13

- adresa:

- sraz:

- doprava: autobusem s U12

- nominace: 

17:00-19:00

21.-22.4. 2018 VALMEZ CUP U13

- adresa ubytování:

- org. info:

- nominace(7+1):

- doprava: vlastní

- nenominovaní hráči na turnaj odehrají MU 

info časem

22.4. 2018 MU FCVP U13 - Táborsko U13

- adresa: 

- sraz v šatně:

- nominace: 

17:00-19:00

23.-24. 4. 2018 - MKS U13 - Ústecký - Plzeňský

- info:

- sraz:

- nominace:

info časem

29.4. 2018 MU FCVP U13 - Sparta Praha U13

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:
- nominace:  

17:00-19:00

KVĚTEN 2018

1.-2.5. 2018 - MKS U13 - Liberecký - Plzeňský

- info:

- sraz:

- nominace: 

info časem

6.5. 2018 - MU Boheminas 1905 - FCVP U13

- adresa: 

- sraz:

- doprava: autobusem s U12

- nominace: 

17:00-19:00

8.5. 2018 - Mezinárodní turnaj Malešov

(Sparta, Slavia, Liberec, FCVP,...)

- adresa: Malešov 299, Malešov

- doprava: vlastní

- součástí turnaje oběd pro hráče

- zápasy se budou vysílat na tvcom.cz

- video z loňského ročníku: odkaz youtube

- nominace (7+1):

8:30-16:15

13.5. 2018 - MU FCVP U13 - FC Písek U13

- adresa:

- sraz v šatně:
- nominace:  

17:00-19:00

24.5. 2018 - MU Příbram U13 - FCVP U13 

- adresa:

- sraz v šatně:

- doprava: autobusem s U12

- nominace: 

16:00-18:00

27.5. 2018 - MU FCVP U13 - Aritma Praha U13

- adresa:

- sraz v šatně:
- nominace:  

17:00-19:00

ČERVEN 2018

3.6. 2018 - MU Prachatice U13 - FCVP U13 

- adresa: 

- sraz v šatně:

- doprava: 

- nominace: 

17:00-19:00

2.-3.6. 2018 - mezinárodní turnaj Ústí n.L.

- adresa:

- doprava: vlastní

- nominace(11v11):


info časem

16.-17.6. 2018 - mezinárodní turnaj Hlučín

- adresa:

- doprava: 

- nominace(11v11):

info časem