Kalendář akcí

SRPEN 2018

DÚ zadáno dne 15.8. 2018 - kontrola 18.8. 2018

  • popsat vybrané sestřihané situace (viz. video fotbalová abeceda - videotéka)

15.8. 2018 PU FCVP U14 - Motorlet Praha U14

- adresa: Letná II 535, Mýto

- sraz: 15:40 v šatně

- nominace: Buchar, Červený, Dvořák, Fremr, Horváth Si+Se, Houdek, Kobes, Krištofovič, Kulišan, Němec, Novák, Salák, Soupír, Suchý, Šot, Trojan, Valečka, Vilímek

16:30-18:30

16.8. 2018 PU FCVP U14 - FK Dinamo Minsk U14 (BĚL)

- adresa: U Stadionu, Slaný

- doprava: autobusem (dvojutkání s FCVP U16)

- sraz: 7:00 hl. stadion FCVP

- U16 výkop 10:00

- nominace:

12:15-13:30

17.8. 2018 - TJ (Křimice)

09:00-10:45

18.8. 2018 - PU FCVP U14 - Meteor Praha U14

- adresa: Slovan Spoje, Plzeň

- pozn.: od 10:15 hraje U15

- sraz:

- nominace:

12:00-13:30

20.8. 2018 - TJ Slovan Spoje Plzeň

16:30-18:15

21.8. 2018 - TJ Slovan Spoje Plzeň

15:30-17:15

21.8. 2018 - zdr. prohlídka MuDr. Beranová

- adresa: Úslavská 75, Plzeň

- termín obsazen: Paluska, 2x hráči U15 

- termín obsazen: Gaszczyk, Suchý, Fremr



09:00-11:00

11:00-13:00

22.8. 2018 - zdr. prohlídka MuDr. Beranová

- adresa: Úslavská 75, Plzeň

- termín obsazen: Trojan, Soběhart, Kulišan

- termín obsazen:  Tůša, Novák, Houdek



9:00-11:00

11:00-13:00

22.8. 2018 - PU FCVP U14 - Rokycany U14+U15

- adresa:

- sraz:

- nominace:


info časem

23.8. 2018 zdr. prohlídka MuDr. Beranová

- adresa: Úslavská 75, Plzeň

- termín obsazen:  Gadač, Buchar, Červený

termín obsazen: Beran, Horváth Si.+Se.



9:00-11:00

11:00-13:00

24.8. 2018 zdr. prohlídka MuDr. Beranová

- adresa: Úslavská 75, Plzeň

- termín obsazen: Vilímek, Krištofovič, Šot

- termín obsazen:  Soupír, Hašek, Dvořák



9:00-11:00

11:00-13:00

24.8. 2018 - TJ Slovan Spoje Plzeň

16:30-18:15

26.-28.8. 2018 - adaptační kurz U14

- adresa: Stráž 1, Stráž (Sycherák)

- sraz: 26.8. 2018 ve 14:45

- ukončení: 28.8. 2018 v 17:00

info časem

30.8. 2018 - TJ Slovan Spoje Plzeň

15:30-17:15

31.8. 2018 - TJ Slovan Spoje Plzeň

16:30-18:15

ZÁŘÍ 2018

1.9. 2018 MU FK Meteor Praha U14 - FCVP U14

- adresa: Praha 8 - Bedřichovská 151/14

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 12:00 hl. stadion FCVP

- nominace:

17:00-18:30

5.9. 2018 MU Mladá Boleslav U14 - FCVP U14

- adresa: Mladá Boleslav, U stadionu 1118

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 10:30 hl. stadion FCVP 

- nominace:


16:00-17:30

8.9. 2018 MU FCVP U14 - Slavia Praha U14

- adresa: Slovan Spoje Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:


17:15-18:45

15.9. 2018 MU Slovan Liberec U14 - FCVP U14

- adresa: Liberec, stadion Letka-Partyzánská ul.

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 5:45 hl. stadion FCVP

- nominace:


11:45-13:00

22.9. 2018 MU FCVP U14 - Příbram U14

- adresa: Slovan Spoje Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:

12:00-13:45

24.-27.9. 2018 outdoorový kurz 33. ZŠ
- účast:

info časem

29.9. 2018 MU FC Hr. Králové U14 - FCVP U14

- adresa: Hradec Králové-Háječek, Holečkova ul.

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 6:15 hl. stadion FCVP

- nominace:


12:45-14:00

ŘÍJEN 2018

6.10. 2018 MU FCVP U14 - SK Kladno U14

- adresa: Slovan Spoje Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:


12:00-13:45

13.10. 2018 MU FK Dukla Praha U14 - FCVP U14

- adresa: Praha 6-Ruzyně, Ztracená 747

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 7:15 hl. stadion FCVP

- nominace:


12:15-13:45

20.10. 2018 MU FCVP U14 - FK Teplice U14

- adresa: Slovan Spoje Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:


12:00-13:45

27.10. 2018 MU FCVP U14 - Sparta Praha U14

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:


12:00-13:45

LISTOPAD 2018

3.11. 2018 - MU FK Pardubice U14 - FCVP U14

- adresa: Pardubice-Ohrazenice, M.Majerové 215

- doprava: autobusem s U15

- sraz: 6:15 hl. stadion FCVP

- nominace:


12:45-14:00

10.11. 2018 - MU FCVP U14 - SK Dyn. Č. Budějovice U14

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:


12:00-13:45

17.11. 2018 - MU FCVP U14 - Bohem. Praha 1905 U14

- adresa: UMT 33. ZŠ, Plzeň 

- sraz v šatně:

- nominace:


12:00-13:45

PROSINEC 2018

2.12. 2018 - halový turnaj U14 (Plzeň)

- adresa:

- hala č. 3, Lokomotiva Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace:

info časem