Kalendář akcí


ZÁŘÍ 2017

  • zadání DÚ 20.9. 2017 - vypsat individuální počet sprintových náběhu při ÚF/OF (vzdálenost ve sprintu 5m a více), kontrola 27.9. 2017
26.9. 2017 - TJ Gymnastika (P. Šrámková)

16:00-17:30

27.9. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ
- kontrola DÚ
- po TJ předání lístků na FCVP "A" (Evrop. L.)

15:00-16:45

28.9. 2017 MU Písek U13 - FCVP U13

- adresa: Burketova 303, Písek

- doprava autobusem s U12

- sraz 7:15 parkoviště "Na Rychtářce"

- nominace: Červený, Dvořák, Fremr, Gadač, Gaszczyk, Horváth Si+Se, Houdek, Krištofovič, Kulišan, Soupír, Šedivý, Šot, Trojan


10:00-12:00

29. 9. 2017 TJ - UMT/Vodní Stavby - info časem
- po TJ předání lístků na FCVP "A" (Liga)

14:30-16:15

ŘÍJEN 2017

2.10. 2017 - měření "In Body" 33. ZŠ (tělocvična)
- žáci 33. ZŠ 14:30-15:00
- dojíždějící 15:00-15:30 -> poté přesun na TJ
- poslední jídlo 2hod. před měřením(!)

14:30-15:30

2.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ 

15:45-17:15

3.10. 2017 - TJ Atletika (Z. Weber)

16:00-17:30

4.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ
- kontrola žákovských knížek

15:00-16:45

6.10. 2017 - TJ UMT/Vodní Stavby - info časem 

14:30-16:15

8.10. 2017 MU FCVP U13 - Příbram U13

- adresa:Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:9:20

- nominace:

10:15-12:15

9.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ

15:45-17:15

10.10. 2017 - TJ Gymnastika (tělocvična 33. ZŠ)

16:00-17:30

 9.-10.10. 2017 MKS Plzeňský - Pražský

- adresa:

- nominace

- organiz. info:

9.10. - TJ (odpolední hodiny cca 16:30),

10.10. - sehrání MKS

info časem

11.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ

15:00-16:45

13.10. 2017 - TJ UMT/Vodní Stavby - info časem

14:30-16:15

14.10. 2017 MU Aritma Praha U13 - FCVP U13

- adresa:

- doprava autobusem s U12

- sraz 13:45 před hl. stadionem

- nominace:

16:30-18:30

16.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ

15:45-17:15

17.10 2017 - TJ Atletika (UMT 33. ZŠ)

16:00-17:30

18.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ 

15:00-16:45

20.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ/Vodní stavby - info časem

14:30-16:15

22.10. 2017 MU FCVP U13 - Prachatice U13

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:9:20

- nominace:

10:15-12:00

23.10. 2017 - TJ UMT 33. ZŠ

15:45 -17:15

24.10. 2017 - TJ Gymnastika (tělocvična 33. ZŠ)

16:00-17:30

25.10. 2017 PU FCVP U13 - Slavia Praha U13

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně:

- nominace(8+1):


16:30-18:00

26.-27. 10. 2017 Podzimní prázdniny

info časem

27./28.10. 2017 - TJ info časem

info časem

29.10. 2017 MU FCVP U13 - Petřín Plzeň U13

- adresa: Vodní Stavby, Plzeň

- sraz v šatně: 9:20

- nominace:

10:15-12:00

LISTOPAD 2017

5.11. 2017 MU SKP Č. Budějovice U13 - FCVP U13

- adresa:

- doprava autobusem s U12

- sraz 7:00 před hl. stadionem

- nominace:

11:00-13:00

6.-7.11. 2017 MKS Jihočeský - Plzeňský
- adresa:
- nominace:

6.11. - TJ v Plzni (odpolední hodiny cca 16:30)

7.11. - sehrání MKS

info časem

11.11. 2017 MU Dynamo Č. Budějovice U13 - FCVP U13

- adresa:

- doprava autobusem s U12

- sraz 7:00 před hl. stadionem

- nominace:

11:00-13:00

17.11. 2017 turnaj Meteor Praha U13

(Sparta, Ostrava, Meteor, Slavia,...)

- adresa: Bedřichovská 14, Praha

- doprava: vlastní

- nominace (7+1):


09:00-16:00

19.11. 2017 halový turnaj Radotín

(Sparta, Boheminans 1905, Č. Budějovice,...)

- adresa:

- doprava: vlatní

nominace (4+1):


info časem

25.-26.11. 2017 PU v jednání

info časem

PROSINEC 2017

9.12. 2017 turnaj Plzeň U13

- adresa: hala Lokomotiva Plzeň

- nominace:


info časem

23.12. -2.1. 2018 Vánoční prázdniny

- bude zadáno DÚ

info časem

LEDEN 2018

13.-14.1. 2018 - mezinárodní halový turnaj U13

- adresa: Norimberk (DE)

- doprava: vlastní

- nominace:

info časem

ÚNOR 2018

19.2.-25.2. 2018 Jarní prázdniny (Plzeň)

- osobní volno 19.-23.2.

- 23.2. 2018 TJ (UMT)

- 24.-25.2. 2018 PU v jednání

info časem

BŘEZEN 2018

5.-8.3. 2018 - zimní soustředění Zruč

- info časem

info časem

KVĚTEN 2018

8.5. 2018 - mezinárodní turnaj Malešov

(Sparta, Slavia, Liberec, FCVP,...)

- adresa:

- doprava: vlastní

- nominace (7+1):

info časem